O nas

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Jesteśmy spółką z wyłącznie polskim kapitałem.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług polegających na rozliczaniu kosztów zużycia ciepła i wody przy pomocy urządzeń takich jak podzielniki kosztów ogrzewania, ciepłomierze i wodomierze.

Przynależymy do Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, która zapewnia możliwość opracowywania świadectw charakterystyki energetycznej.

Kompleksowo  zajmujemy się również dostarczaniem i montażem podzielników kosztów ogrzewania,  zaworów termostatycznych, ciepłomierzy, wodomierzy oraz wykonywaniem legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy. W naszej ofercie znajduje się także urządzenie do usuwania kamienia kotłowego Lapis-ex.

Naszymi klientami są spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, gospodarki komunalne, zarządcy nieruchomości oraz inwestorzy  indywidualni. Zapewniamy profesjonalną obsługę, począwszy od indywidualnego doradztwa w wyborze odpowiednich urządzeń pomiarowych, przez realizację robót, aż po okres gwarancji. Świadczymy szybką i fachową usługę serwisową.

Pomagamy racjonalnie gospodarować kosztami energii dostarczając dane określające indywidualne zużycie mediów.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, dbałości o wysoki standard usług oraz stałemu unowocześnianiu oferty staramy się budować  zadowolenie naszych klientów.

 

Visterma jest polską spółką z siedzibą w Białymstoku. Spółkę reprezentują:

  • Bartłomiej Kazimierczuk        – Prezes Zarządu              
  • Barbara Kazimierczuk           – Wiceprezes Zarządu